Kadın Protez Saç- Fiyatları Tap Hair Protez Saç Merkezi
  • Anasayfa
  • BLOG
  • Kadın Protez Saç- Fiyatları Tap Hair Protez Saç Merkezi

Kadın Protez Saç- Fiyatları Tap Hair Protez Saç Merkezi

14 Ağustos 2021, 03:33
Kadın Protez Saç- Fiyatları Tap Hair Protez Saç Merkezi

Kadın Protez Saç

Saç rengine ve deri özelliklerine göre tasarlanan protez saçın alt yapısı, deriyle temas ettiğinde cilde zarar vermeyen özel medikal bantlardır. Lace (tül) olarak cilt yapısının yağ oranına göre ayarlanmakta olan bantlar, cildin hava almasını engellemez ve kötü kokuya neden olmaz. Kadın saç protezi kullanım süresi kişiden kişiye değişebileceği gibi kullanılan saç protezine ve bandına göre de değişiklik gösterebilmektedir.  

Saç Protezi Cilde Zarar Verir Mi? 

Kadın saç protezi, kişinin cilt nem ve yağ oranına, yaşadığı yere ve vücut ter oranına kadar birçok ince kriterin hesaplanmasıyla uygulanmaktadır. Medikal bir uygulama olarak kullanılan bantlar, mono , pu ve tam tül olarak üç farklı çift tutucu eksenli dizayn edilmektedir. Direkt deri ile temas ettiği için kimyasal madde kullanılmaz. % 100 doğal malzemeden yapılarak, saç derisine sabitlenen protez bantlar saç kayıplarının görünmemesi için formüle edilmiştir.  

·         Cilde ve saç yapısına herhangi bir yan etkisi olmamaktadır.  

·         Saçınıza ve cildinize zarar vermez.  

·         Cildin hava almasını sağlayan tül, terleme ve koku yapmaz.  

·         Saçlara tek düğüm yapılarak ‘' Fransız düğüm’’ tekniğiyle uygulanmaktadır.  

·         İnce zar ‘All Skin’’ şeklinde kullanılarak, doğal saça yakın bir performans sunar.  

Protez Saç Ne Kadar Süre Kullanılır? 

Kişinin cilt yapısına, yaşam koşullarına ve vücudundaki yağ, ter orana göre kullanım süresi değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için mono model kullanılarak çift örgü yarı naturel modeller tercih edilebilir. Pu ve All skin modeller daha naturel modellerdir. Kullanım süreleri modellerine göre değişiklik göstereceği gibi kişinin kullanım özeni, bakımı ve tabi ki cilt özelliklerine göre seçilmesi en doğru olandır.  

·         % 100 doğal saç modelleri 9 ile 10 ay süreyle kullanılabilir.  

·         Pu model 1 yıla kadar rahat bir kullanım sunacaktır.  

·         Bakımları 15 günde bir olan saç protezleri, hava ve su geçirgenliğine dayanıklıdır.  

·         Gerçek ‘’İnsan saçı’’ kullanıldığı için yapısı tıpkı doğal saç yapısıyla % 100 uyuşmaktadır.  

·         Saç doğalığına ne kadar yaklaşılırsa kullanım süresi de o kadar azalmaktadır.  

Hangi Saç Protezi Seçilmelidir? 

Doğal kadın saç protezi görünüm ve kullanım açısından gerçek saça oldukça yakındır. Saç rengine ve yapısına göre tasarımlar yapılarak, saçınıza en yakın seçenekleri kullanmanız sağlanır. Medikal kullanım alanında tercih edilen ultrahold yapıştırıcı bantlar tutuculuğun yüksek performans sağlamasını amaçlar. Protez modellerinde doğal malzeme kullanımıyla, cilt ve saç yapınıza uygun seçenekleri tercih etmeniz kullanım aşamasında da rahat etmenizi sağlayacaktır.  

·         Saçınızın rengine ve cilt yapınıza uygun en ideal seçenekler sunulmaktadır.  

·         Deri üzerine yapıştırılacak ince tül tabakasıyla doğal görünüm sağlanmaktadır.  

·         Kullanıcının saç rengine uygun modellemeler yapılmaktadır. 

 

Kadın Protez Saç Bakımı Nasıl Yapılır? 

15 günde bir bantlar çıkarılarak yenilenebilir. Gerçek insan saçı kullanıldığı için yıkama ve fön işlemleri yapılabilir. Ancak kullanım ömrünü kısaltmaması için kullanıcının daha az ısıyla işlem yapması önerilmektedir. Tıpkı doğal insan saçı gibi kullanılmasıyla, sağlam ve stabil durabilme özellikleri vardır. Alman markası Nano teknoloji A Plus ürünler kullanılarak, kadın saç protezi modellerinin kullanım ömrünü uzatarak uzun süreli güzel görünüm sağlanması amaçlanır. Medikal ürünlerle doğal kullanıma özen gösterilerek, kanser hastalarına uygun ücretlerle saç protezi işlemi yapılmaktadır.  


Telefon
WhatsApp