Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Türkiye’de doğru teknik, kaliteli medikal malzeme ve uygulamalarla Tap Hair, vizyon ve misyon aşamasında ilerlemeye dönük çalışmalarına devam etmektedir. %100 Doğal protez saç uygulamaları, bakımı ve bakım ürünleri doğru saç yapısına ve cilt özelliklerine göre analiz edilerek kalıp ve tasarımlarla kullanıcıların memnun kalacağı biçimde dizayn edilir.  

Tap Hair En Doğal Protez Saç İlkesi 

%100 doğal insan saçı ile doğal görünüme önem verilerek, el işçiliği ile üst düzey teknolojinin buluştuğu Tap Hair ailesinde, gelişmiş teknikler kullanılmaktadır. Doğal saç yapısının uzmanlık ve profesyonellik ilkesine dayalı ilerlemesi, kullanıcının mutlu ve sağlam bir alt yapıyla memnun kalması amaçlanır. Doğal görünüm, sağlıklı kullanım ve uzun ömürlü protez saç hedeflenerek, enjekte sisteminden farklı bir şekilde uygulanarak, yapıştırma yöntemiyle kullanışlı seçenekler sunulmaktadır.  

Saç protezi, doğal malzeme kullanımı, A Plus ürün kullanımı ve kafa yapısı ile yüz şekline göre tasarımlarla bir araya gelerek uygulanır. Uzmanlık ve profesyonellik eksenli uygulamalarda, üstün teknolojiler kullanılarak, doğal ve kusursuz görüntü hedeflenmektedir.  

Tap Hair Vizyonumuz 

Fransız ve İsveç teknikleriyle doğal protez saç, tek düğüm ve çift düğüm uygulamalarla birlikte saçın en doğal görünüme sahip olacağı şekilde dizayn edilmesi sağlanmaktadır. Tap hair ailesini, güncel teknolojiler, bakım ve yapım aşamasındaki medikal ürünlerde dünya markası seçeneklere her zaman yer vermeyi hedeflemiştir. Naturel olan ürünlere yaklaşımımız daima bir adım önde, kullanıcıların memnuniyeti ise ilk ilkemizdir. Mono, Pu ve All skin ‘’Tül’’ yapıştırma tekniklerinin kullanıldığı işlemlerde, saç ve cilde temas eden malzemenin doğallığı kriterlerimiz arasında yer almaktadır. Kullanıcın saç ve cilt sağlığına zarar vermeyerek, doğal ve güzel görünüm hedeflenmekte, güncel ve çağdaş uygulamalara odaklanılmaktadır.  

Tap Hair Misyonumuz  

Almanya’ nın medikal ürünlerine ve dünya markası kaliteli bakım ve medikal yapıştırıcı saç protezi seçeneklerine yer verilerek, çift ve tek taraflı bantlarla saçların sağlam ve doğal görünmesi sağlanmaktadır. Doğallık, verimlilik ve memnuniyet hedefli çalışmalarla, kullanıcının daima konforlu bir şekilde protez saç kullanımından memnun kalmasını hedefliyoruz. Daima iyi ürünler, uzmanlık ve profesyonellikle A kalite protez saç üretimi ve uygulamaları yapmayı amaçlıyoruz. En doğal en organik protez saçlar için doğal protez saç


Hakkımızda
Telefon
WhatsApp