Protez Saç Dökülür Mü? Tap Hair Protez Saç Merkezi
  • Anasayfa
  • BLOG
  • Protez Saç Dökülür Mü? Tap Hair Protez Saç Merkezi

Protez Saç Dökülür Mü? Tap Hair Protez Saç Merkezi

02 Haziran 2022, 10:01
Protez Saç Dökülür Mü? Tap Hair Protez Saç Merkezi

Protez Saç Dökülür Mü?

Protez saç dökülür mü; Protez saç saç ekiminden ve doğal gerçek saçınızdan farklı olarak alt kısımda bulunan pu bölmesindeki tül yapıya bağlıdır. Uzun süre kullanımlarda ve hatalı kullanımlarda kopmalar yaşanmaktadır. Bu nedenle saç bakımına ve kullanım ömrüne dikkat edilerek, saç uzmanlarından destek alınması ve onarım gerektiren durumlarda saç merkezine yeniden danışılması tavsiye edilmektedir.

Protez Saç Neden Dökülür?

Protez saç dökülür mü; protez saç dökülmesi, çok nadir görülen ve uzun süre kullanımlardan sonra yaşanan sorunlardan biridir. Protez saçın tamir edilmesi, solüsyonun yenilenmesi ve saçın bakıma alınması durumları dökülme sonrası söz konusu olabilmektedir. 9 aydan sonra kullanıma devam edilmesi tavsiye edilmeyen protez saç zaman içinde yıpranır ve yapıştırıcı etkisini kaybederek dökülmeye başlayacaktır. 

Protez saç kullanımında dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri kullanacağınız şampuan ve sıcak su oranıdır. Duş ve suyla temas etmenizde hiçbir sorun bulunmasa da, zaman içinde yıpranma görülebilir. 

Protez Saç Tamiri Ve Onarımı Nedir?

Protez saçınızın dökülmesi ve yıpranması durumunda saç merkezi, saçınızı bakıma alarak, dökülme ve yıpranma olan bölgelerin onarılmasını sağlayacaktır. Yeniden sabitleme yapılabilecek durumdaysa değişiklik yapılmasını önermez. Ancak bazen protez saçın aşırı yıpranması ve pu bölümünün kalitesizliğinden kaynaklanan sorunlara karşı değişiklik yapılması önerilebilmektedir. Doğru ve profesyonel bir saç merkezine giderek, sürecin maddi ve manevi olarak sizi zor durumda bırakmayacağı şekilde yöntemlere başvurmanız önemlidir. 

Tap Hair Protez Saç Merkezimizde Protez Saçlar Alman Nano Teknolojidir. Düzenli bakımlar yapıldığında dökülme kopma olmayacaktır. Saçlar %100 organik ve naturel olduğu için karışma ya da yapışmış görüntüsü vermez. Ahenkli olarak kullanabilirsiniz. Çıkmayan protez saç olduğundan denizde havuzda günlük faaliyetlerinizde rahatlıkla hayatınıza devam edebilirsiniz.

Protez Saç Terletir mi? Protez Saç Kıvırcık ya da uzun modelleri var mı?

Detay => Protez Saç İnceleyiniz.


Telefon
WhatsApp