Protez Saç Modelleri - Tap Hair Yeni Nesil Nano Teknoloji İstanbul
  • Anasayfa
  • BLOG
  • Protez Saç Modelleri - Tap Hair Yeni Nesil Nano Teknoloji İstanbul

Protez Saç Modelleri - Tap Hair Yeni Nesil Nano Teknoloji İstanbul

02 Haziran 2022, 11:46
Protez Saç Modelleri - Tap Hair Yeni Nesil Nano Teknoloji İstanbul

Protez Saç Modelleri
Yeni Nesil Alman Nano Teknoloji Protez Saçlar

Protez saç modelleri iç bölmesinde bulunan file tasarımıyla farklılık göstermektedir. Eski yöntemlere göre geliştirilmiş alman nano teknolojisiyle, tül içinden yerleştirme yapılarak saç derisinin hava alması ve doğal görünmesi sağlanmıştır. Kadın ve erkekler için saç modelleri, kesimi ve tabi ki saçın % 100 gerçek insan saçından olması da kaliteli görünümü etkilemektedir. 

Protez Saç Modellerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Protez saça doğal görünümü veren sadece % 100 insan saçının kullanılması değildir. Pu kısmı denilen iç bölmenin sıkı olması ve dış etmenlere karşı dayanıklı bir sabitlemeyle özellikle kayma ve düşme yapmayacağı konusunda emin olunması da önemlidir. Uzun ömürlü kullanım için protez saç modelleri bant ve file kısmında kullanılan yapıştırma alanıyla birlikte gelişmiş alt yapı özellikleriyle sabitlenmelidir. 

•Saçın Pu kısmının sıkı ve dayanıklı olması önemlidir. 

•Saç derisinin hava alabileceği ve kaşıntıyı minimal düzeye indirecek özel solüsyon kullanımına önem verilmelidir. 

•Saçın iç bölmesinde yer alan file ve tül saç modeline ve kafa yapısına göre şekil verilerek yerleştirilmelidir. 

•Protez saç kişiye özel yapılmalı, kafa bölgesine uyum sağlamalıdır. 

Önü Tüllü Protez Saç Modelleri 

Kısa saçlarda ve bazı farklı saç modellerinde kullanılmakta olan önü tüllü protez saç modelleri, doğal görünüm için oldukça önemlidir. Güzel görünümle birlikte saç derisinin renginde olması ve periyodik bakım yapılarak uzun süre kullanıma dayanıklı hale getirilmesi gerekmektedir. 

Protez saçın alt yapısı ne kadar kaliteli ve sağlam olursa o kadar uzun süre dayanır ve bir o kadar da doğal görünür. Pu ile çevrili bölmede, saç geçişlerinin iyi yapılmış olması, bombeli bir görünüm olmadan kişinin saç ve kafa yapısına uygun dizayn edilmesi de dikkate alınmalıdır. 

Doğal Görünümlü Protez Saç Modelleri 

Doğal görünümlü modeller, kafa saç derisine yerleştirildikten sonra, saçın döner bölümü ve çıkış noktalarına göre dizayn edilmiş modellerdir. Dayanıklı olması ve ters orantıya göre tasarlanması da saçın uzaktan ve yakından protez olmadığını gösterecek birinci kuraldır. Profesyonel ve Alman nano teknolojisiyle uygulana protez saçlar, doğal görünecek ve kaliteli bir duruş sergileyecektir

Çıkmayan Protez Saç Modellerimiz İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz... 

Çıkmayan Protez Saç


Telefon
WhatsApp