Protez Saç Ömrü Ne Kadar Süre Gider? Tap Hair Protez Saç
  • Anasayfa
  • BLOG
  • Protez Saç Ömrü Ne Kadar Süre Gider? Tap Hair Protez Saç

Protez Saç Ömrü Ne Kadar Süre Gider? Tap Hair Protez Saç

27 Ağustos 2021, 20:41
Protez Saç Ömrü Ne Kadar Süre Gider? Tap Hair Protez Saç

Protez Saç Ömrü Ne Süre Kullanılır?

Detaylı Açıklayalım

Protez saç ömrü ne kadardır; Protez saç Alman nano teknolojisiyle daha uzun süre kullanılabilir bir evreye geçmiştir. Saç uzmanlarının tavsiye ettiği Alman nano teknolojisiyle, protez saçın ömrü en az 6 ay ve en fazla 8 aya kadar uzatılmıştır. Düzenli bakım uygulanarak uzun süre kullanılabilmektedir. 

Protez Saç Solüsyon Yenileme 

Protez saçın solüsyon yenileme işlemi yapılarak 2 ile 3 haftada bir saçı çıkarmadan da uygulama yapılması söz konusudur. Saçınıza doğal görünüm kazandıran % 100 doğal insan saçından yapılan tasarımlarla saç ömrünüz uzamış olacaktır. Saç modeli ve erkek kadın saç protezi fark etmeksizin uzun süre kullanım sağlanmaktadır. 

Protez saç ömrü ne kadar; En iyi saç merkezlerinin uygulayacağı Alman nano teknolojisiyle saç ömrünüz en az 6 ay olacaktır. Bu süreçte denize ve havuza girebilir, suyla temas edebilirsiniz. 

Protez Saç Ne Zaman Çıkarılmalıdır?

% 100 insan saçından yapıldığı için saç yıpranabilir ve yenilenmesi gerekebilir. Bu süreç için uygulanması gereken bakım ve onarımlar yapılarak en fazla 1 seneye kadar kullanıldıktan sonra çıkarılmalıdır. Alman nano teknolojisi sayesinde saçın DNA özelliği değiştirilerek, uzun süre kullanım sağlanacak teknolojiyle buluşmuştur. Saç derisine ve saça hiçbir zararı olmadığı da kanıtlanmıştır. 

6 ay ile 9 aya kadar düzenli bakım ve onarımlarla kullanılabilen saç, dilerseniz kesim yapılarak da yenilenebilecek tasarımlar arasında yer almaktadır. 


Telefon
WhatsApp