Protez Saç Yapıştırıcısı İstanbul- Fiyatları- Tap Hair
  • Anasayfa
  • BLOG
  • Protez Saç Yapıştırıcısı İstanbul- Fiyatları- Tap Hair

Protez Saç Yapıştırıcısı İstanbul- Fiyatları- Tap Hair

14 Ağustos 2021, 03:33
Protez Saç Yapıştırıcısı İstanbul- Fiyatları- Tap Hair

Protez Saç Yapıştırıcısı

Saçlarınızın dökülmesi veya kel kalmak sizi üzmesin. Türkiye'nin en iyi markalarından birisi olan Tap Hair yani Türkiye Akademik Protez Saç firmasının sizler için tasarladığı protez saç ile artık çözümsüz değilsiniz. Tap Hair protez saç, dökülmüş ve seyrelmiş saçlarınız için biz çözüm kapısıdır. Tap hair protez saç ile kaybettiğiniz saçlar yerine gerçek insan saçından oluşturulmuş saçlara sahip olabilirsiniz. Protez saç yapıştıcısı yardımı ile gerçekleştirilen işlemde yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Tap Hair ile protez saç nedir ;

Tap hair, hava alabilen ince bir tabakadan oluşan tül şeklinde bir protezden faydalanmaktadır. Bu protez saç derinizin hava ve su alması açısında oldukça elverişlidir. Bu tül şeklindeki tabaka ile saçlar ultrahold protez saç yapıştırıcısı ile bir araya getirilerek bir bütün oluşturulur. Doğallığı ile ön plana çıkan Tap Hair, protez saçlarda işlem görmemiş  gerçek insan  saçları kullanılmaktadır. Bu sayede saçlarınıza dilediğiniz gibi fön işlemi uygulayabilirsiniz. 

Ultrahold Protez Saç Yapıştırıcısı Nedir 

Protez saç ile saç derisinin bir arada kalmasına ultrahold protez saç yapıştırıcısı sağlamaktadır. Ultrahold yapıştırıcı akriliktir. Bu sayede hızlı kurur ve cilt üzerinde oluşacak herhangi leke konusunda kolaylıkla temizlenmektedir. Suya dayanaklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ultrahold protez saç yapıştırıcısı

Medikal bir ürün olarak tanımlanmaktadır. Sağlık açısından hiçbir yan etkisi yoktur. Kemoterapi alan kanser hastaları veya sağlık sorunları neticesi ile saç kaybı yaşayan kişilerde güvenle uygulanabilir. Bir diğer makalemizde tül protez saç çeşitlerinden bahsettik.


Telefon
WhatsApp