Protez Kısa Saç Tap Hair İstanbul

Protez Kısa Saç Tap Hair İstanbul

18 Ağustos 2021, 20:48
Protez Kısa Saç Tap Hair İstanbul

Protez Kısa Saç


Protez saç kişiye özel tasarlanarak, kafa yapısı, kafa boyutu ve saç rengi de göz önünde bulundurularak % 100 insan saçından yapılmaktadır. Bu süreç toplamda 1 ay ile 2 ay kadar sürerek protez kısa saç modelleri, kişinin kendi saç modelini seçmesiyle kafa derisine sabitleme üzerine geliştirilmiş Alman nano teknolojisiyle işleme alınmaktadır.

Protez Kısa Saç Modelleri Erkek

Erkek kısa saç modelleri, dönemin güncel saç modellerine göre arkası kısa, önü uzun, önü uzun ve arkası kısa modeller olarak, yanlardan kat yapılmış ya da tamamen üst bölümü uzun olan seçeneklerle dizayn edilmektedir. Saç rengin eve modellerine göre tül kullanımıyla pu bölmesinin saç derisine sabitlenmesi sonucunda, şakak ve alın çizgisinden 1 milimetre geriden başlayan bir yapıştırma işlemi yapılır. 
Saçın doğal görünmesi ve sık görünmesiyle birlikte, kafayı çok sıkmayan tamamen doğal görünen solüsyon yöntemiyle yapıştırma gerçekleştirilerek güzel bir görünüm kazandıracak, çağdaş modeller tercih edilebilecektir.

Protez Kısa Saç Modelleri Kadın

Protez kısa saç modelleri için kadınlara özel renk ve tasarımlar yapılarak, kadınların uzun süre kullanabilecekleri modern saç kesimleri uygulanmaktadır. Alman nano teknolojisiyle 9 aya kadar kullanılabilecek modeller, saçı dökülmüş ya da seyrelmiş olan kadınlar için uygulanabilmektedir. Modern teknolojilerle en iyi saç modelleriyle protez sabitleme yapılarak, uzun süre kullanım sağlanacak ve kadın kısa saç modelleri de protez saç merkezi sayesinde uygulanabilecektir. 

Protez Uzun Saçlar Hakkında Bilgi Edinmek İster misiniz? => protez uzun saç

Telefon
WhatsApp