Protez Uzun Saç- Tap Hair İstanbul

Protez Uzun Saç- Tap Hair İstanbul

07 Eylül 2021, 20:09
Protez Uzun Saç- Tap Hair İstanbul

Protez Uzun Saç Kullanımı Ve Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Protez uzun saç modellerinde, saç tülü ve pu bölgesinin nefes alabilecek şekilde ayarlanmasıyla, kadınlar ve erkekler için şakak ve alın bölmesine göre tasarımlar yapılmaktadır. Uzun saçın terleme ve kaşıntı yapmaması için özel solüsyon ve tül yöntemiyle sabitleme gerçekleştirilerek, saçın sağlıklı ve sık görünmesiyle birlikte istenilen modelin de verilmesi için özel tasarımlar uygulanacaktır. 

Kadın protez Uzun Saç Tasarımları 

Kadınlar için protez saç modelleri özellikle uzun ve farklı renk saç modelleriyle dizayn edilebilmektedir. Kızıl, sarı, siyah, kumral ve turuncu renklerin kullanılmasıyla kişiye özel tasarımlar yapılarak, saçın uzunluğu ve kafa tasının boyutları da hesaba alınarak tasarımlar yapılmaktadır. 

Kadın protez uzun saç modelleri için özel % 100 doğal insan saçı kullanılarak, Alman nano teknolojisiyle katlı saç modelleri ve düz saç modelleriyle birlikte, kıvırcık, dalgalı modeller de saçın döner bölgesine ve kişinin saç şekline göre tasarlanacaktır. 

Erkek protez uzun Saç Tasarımları 

Erkekler için tasarlanan uzun saçlar, yan tarafları alınmış, doğal görünümlü ve uzun süre kullanabilecekleri modeller şeklinde dizayn edilmiştir. Modern saç modellerine göre renkleri ve katları ayarlanarak, istediğiniz modelde, küt, uzun ve üst kısmı uzun olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Pu bölgesi üzerinden tül kullanılarak doğal görünmesi sağlanacak modeller, saçın ve saç derisinin hava alabileceği şekilde özel solüsyonlarla sabitlenerek uzun süre kullanabileceğiniz Alman nano teknolojisiyle uygulanmaktadır.

Türkiye'de protez saç uygulamaları nasıl oluyor biraz bilgi edinelim. => Türkiye'de Protez Saç


Telefon
WhatsApp