Protez Saç Her Gün Yıkanır Mı? Tap Hair İstanbul
  • Anasayfa
  • BLOG
  • Protez Saç Her Gün Yıkanır Mı? Tap Hair İstanbul

Protez Saç Her Gün Yıkanır Mı? Tap Hair İstanbul

27 Ağustos 2021, 20:22
Protez Saç Her Gün Yıkanır Mı? Tap Hair İstanbul

Protez Saç Her Gün Yıkanır Mı?

Protez saç her gün yıkanır mı; Saç protezi % 100 doğal insan saçından yapılmaktadır. Saç derisine sürülen solüsyon sayesinde sabitlenmekte olan saç, suyla temas ettikten sonra kaymaz veya düşme yapmaz. Protez saçın her gün yıkanmasında ve günlük ritüellerinizi yapmanızda hiçbir engel teşkil etmemesi de kullanımda kolaylık sağlayacaktır. 

Protez Saç İle Denize Girilir Mi?

Protez saç ile deniz, duş ve havuza girebilir, hamama gidebilir ya da günlük duş rutininizi gerçekleştirebilirsiniz. Alman nano teknolojisi sayesinde saçın uzun süre sabit kalmasını sağlamış olan solüsyon özelliği, suyla temas ettikten sonra erimez veya saçın düşmesine neden olmaz. 

Protez saç her gün yıkanır mı; her gün saçınızı protez saç şampuanlarıyla yıkayabilirsiniz. Saç deriniz ve saçın doğal yapısının zarar görmemesi için aşırı kaynar suyla yıkamamanız tavsiye edilmektedir. Bunun dışında duş ve şampuan kullanımında hiçbir zarar görülmemiş ve protez saç kullanımı doğal bir şekilde kullanıma devam edebileceğiniz modeller olarak uygulanmaya devam etmiştir. 

Protez Saç İçin Hangi Marka Şampuan Kullanılmalı?

Protez saç için kullanılan şampuan yapıştırıcının azalmasını engellerken, saç derisinin de nefes almasında etkili olan pullanma ve döküntüye karşı önlem almanızı sağlayacaktır. Saç uzmanının tavsiye ettiği saç şampuanı markalarından birini tercih ederek, günlük duş, deniz ve havuz ile ilgili etkinliklerinizi yapmanızda herhangi bir sakınca olmamaktadır.

Bir sonraki protez saç hakkında merak edilen detayları ziyaret edebilirsiniz. => Protez saç ömrü ne kadar süre gider?


Telefon
WhatsApp