Şakak Bölgesi Protez Saç Belli Olur Mu? Tap Hair İstanbul
  • Anasayfa
  • BLOG
  • Şakak Bölgesi Protez Saç Belli Olur Mu? Tap Hair İstanbul

Şakak Bölgesi Protez Saç Belli Olur Mu? Tap Hair İstanbul

18 Ağustos 2021, 20:58
Şakak Bölgesi Protez Saç Belli Olur Mu? Tap Hair İstanbul

Şakak Bölgesi Protez Saç Belli Olur Mu?

Şakak bölgesi protez saç belli olur mu; Şakak bölgesinde tül kullanımıyla protez saçın doğal görünümünden ödün vermeden uzun süre kullanımı söz konusudur. Saç ve kafa derisi için uygulanan bölmede, pu alanının çok sıkıştırılmaması ve kafa yapısına göre sabitleme yapılması da saçın doğal görümü için oldukça önemlidir. 

Protez Saç Belli Olur Mu?

% 100 insan saçından dizayn edilen protez saç, doğru ve profesyonel bir uygulamayla belli olmamaktadır. Kafa ölçümü yapılması ve saçın döner bölümlerinin de dikkate alınarak tasarlanması bombeli ve kötü bir görünümün olmaması için önemlidir. Protez saç yaptırırken, kullanılan teknolojinin Alman nano teknolojisi olması, saçın % 100 doğal olduğundan ve kaliteli solüsyon kullanıldığından emin olunması faydalı olacaktır. 

Şakak bölgesi protez saç belli olur mu; şakak bölgesi ve alın çizgisi hesaplanarak, tül yöntemiyle bu bölgelerin doğal görünmesi sağlanmaktadır. Saçın doğal görünmesi kadar, kişinin yüz hatları ve saç derisinin görünen bölgelerinin de doğal olması önemseniz. 

Profesyonel Protez Saç Sabitleme 

Profesyonel olarak uygulanması gereken saç sabitleme işlemlerinde, saçın ve kafanın yapısıyla birlikte, solüsyon kullanımında ve pu bölgesinin kafa derisine yerleştirilmesinde de uzmanlarla çalışıldığından emin olunmalıdır. Tül yöntemi kullanılarak, şakak ve alın bölgesinde herhangi bir protez madde bulunmadığından emin olunarak, saça sabitleme yapılırken kişiye özel tasarımlarla modellerin dizayn edilmesi ve uygulanması gerekmektedir.

Kısa Saç Protez Uygulamalarımız için => kısa protez saç


Telefon
WhatsApp